Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej

22.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #sport   #piłka ręczna   #chodzież   

W poniedziałek 18 grudnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej, w których uczestniczyło 77 uczniów szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży.

 

Do rywalizacji o miano najlepszych „szczypiornistów” przystąpiło 8 drużyn. W finale, decydującym o uzyskaniu tytułu Mistrza Szkoły, spotkały się reprezentacje klasy 3c i 7c. Po zaciętym meczu zwycięstwo odniosła reprezentacja klasy 3c, drugie miejsce zajął zespół z klasy 7c, trzecie miejsce przypadło drużynie z klasy 2d.

W zwycięskiej drużynie wystąpili: Dawid Talar, Filip Kryk, Hubert Kubiaczyk, Jakub Jędrkowiak, Krystian Polcyn, Mateusz Błażejak, Oliver Przybyła, Remigiusz Kruzel, Sebastian Mostaler, Sławomir Smolczewski, Wiktor Bolechowski.

- Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - dodaje Sławomir Kosowski, nauczyciel wychowania fizycznego.

 

To może Cię także zainteresować:
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży
Duże utrudnienia w ruchu w Chodzieży
Otwarcie boiska sportowego w Sokołowie Budzyńskim

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze