Margonin na musicalowo

28.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#musical   #muzyka   #koncert   #margonin   

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Margoninie rozbrzmiała muzyka musicalowa z najpiękniejszych i najbardziej znanych musicali. W znakomitej aranżacji widzowie mogli posłuchać piosenek z „Upiora w Operze”, „Kotów”, „Les Miserables” czy drugiej części „Upiora”.

 

Na scenie swój niezwykły kunszt muzyczny zaprezentowały gwiazdy muzyki tego gatunku. Edyta Krzemień i Damian Aleksander artyści Teatru Muzycznego Roma oraz Opery Podlaskiej to postacie, które grały główne role w musicalach wystawianych na scenach Polskich Teatrów Muzycznych. Wspaniałe głosy artystów wsparte muzyką Jacka Szwaja grającego na pianinie budowały klimat najlepszych scen muzycznych. Muzyka musicalowa to kolejna propozycja Ośrodka Kultury w Margoninie i tworzenie szerokiej oferty kulturalnej dla mieszkańców. Przyjazd muzyków tej klasy co Damian Aleksander i Edyta Krzemień do Margonina, wcześniej, bo kilka lat temu na scenie wystąpiła także Zosia Nowakowska jest wyjściem naprzeciw wielu mieszkańcom gminy, którzy w ubiegłym roku w ramach projektu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego uczestniczyli w Operze Podlaskiej w przedstawieniu „Upiór w Operze”, gdzie właśnie główne role zagrali muzycy prezentujący w niedzielne popołudnie w Margoninie swój nieprzeciętny kunszt muzyczny.


To może Cię także zainteresować:
Pożar składowiska odpadów – ćwiczenia w Sułaszewie
Odpowie za kradzież z włamaniem
Duży pożar kurnika na fermie drobiu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: margonin.pl / UMiG Margonin / fot. Barbara Wicher

Komentarze