Małżonkowie w kajakach

26.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #kajak   #małżeństwo   #chodzież   

Chodzieskie Forum Małżeństw tym razem, korzystając z pięknej słonecznej aury w sobotę 22.07.2017 zaprosiło małżeństwa na „I Spływ Kajakiem dla Dwojga" rzeką Wełną.

 

Małżeński Spływ Kajakowy to pomysł adresowany do małżonków, którzy choćby przez jeden dzień chcą pobyć ze sobą i innymi małżeństwami w niecodziennych okolicznościach zarówno przyrody jak i rekreacji. Spływ kajakiem to taka mała przypowieść o małżeńskiej współpracy, synchronizacji, sterowaniu i pokonywaniu trudności, ale też radości z bliskości i piękna przyrody.

Uczestnicy mieli do pokonania krótką i bardzo przyjemną trasę spędzając ok. 4 godziny razem w kajaku na łonie natury. Wśród pięknych widoków, zapachu łąk, szeleście drzew, śpiewie ptaków i delikatnym szemraniu wody był czas na wspólny romantyczny dialog. To był czas, w którym na chwilę przestaliśmy „żyć w biegu", mogliśmy oderwać myśli od codziennych zmartwień, poczuć się wolnym i przede wszystkim blisko siebie.

Po pokonaniu trasy czekało na nas ognisko, wspólne smażenie kiełbasek i pyszny chleb prosto z pieca. Przy kawie i smakowitej drożdżówce mogliśmy pośmiać się z naszych przygód, poznać siebie bliższej, a także podjęliśmy próbę poznania języka miłości naszych współmałżonków.

Chętni mogli tradycyjnie zapozować do zdjęcia w specjalnej ramce w kształcie serca tym razem z wiosłem.

Wszystkim dopisywały świetne humory, a na twarzy gościły uśmiechy. Nie ma wątpliwości, że mimo zmęczenia wszyscy otrzymaliśmy zastrzyk duchowej energii oraz wiele radości. Było nietypowo, ciekawie i wesoło, a romantyczna atmosfera to dodatkowy atut!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny czas, dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę, a Małgorzacie i Piotrowi Doręgowskim za wspaniałą i sprawną organizację. Dziękujemy za odwiedziny i obecność naszym gościom ks. Michałowi Szalaty i ks. Jarkowi Wesołowskiemu.

Już dziś zachęcamy pary do udziału w kolejnych wydarzeniach Chodzieskiego Forum Małżeństw oraz śledzenia naszej strony oraz profilu na Fb.

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl / Komitet Organizacyjny ChFM | foto: chodziez.pl

Komentarze