Majówka z rodziną w Stróżewicach

29.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#majówka   #festyn   #rodzina   #zabawa   #chodzież   

W sobotę 18 maja rada sołecka przy wsparciu gminy Chodzież zorganizowała tradycyjną Majówkę w Stróżewicach. Całość zakończyła wspólna zabawa.

 

Przynajmniej od roku impreza jest wielopokoleniowa. Jak mówi zawsze pełna werwy i energii sołtys Stróżewic Angelika Pytel lokalna społeczność chętnie zaakceptowała formułę, by połączyć majówkę z Dniem Dziecka. Stąd już wcześniej, w godzinach popołudniowych na plac przy boisku zaczęły schodzić się rodziny ze swoimi pociechami. Nic dziwnego bowiem obok dmuchanych zamków i zjeżdżalni organizatorzy zapowiedzieli szereg zabaw integracyjnych, które poprowadziła zaproszona animatorka. Muzyka, gry oraz tańce szybko spowodowały, iż wokół zrobiło się gwarnie i wesoło. 

W tym czasie dorośli mogli przysiąść pod przygotowanymi parasolami i porozmawiać ze znajomymi. Na stoiskach oferowano przygotowane własnym sumptem jedzenie i słodkości. Im bardziej rozkręcała się impreza tym więcej chętnych odwiedzało przybytki z poczęstunkiem. Na boisku zawitały również przedstawicielki samorządu - wójt Kamila Szejner, przewodnicząca rady Ewa Śliwińska oraz sekretarz gminy, prywatnie mieszkanka Stróżewic - Katarzyna Staśkowiak. Nie zabrakło także radnych oraz członków rady sołeckiej. Niektórzy wzięli nawet udział w zabawie, której początek zaplanowano na godz. 20:00.


To może Cię także zainteresować:
Majowe pokazy i edukacja
10 lat partnerstwa z Lippe
Powiatowy Dzień Strażaka w Chodzieży

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: gminachodziez.pl | foto: gminachodziez.pl

Komentarze