Laureaci konkursu "Moja pierwsza, autorska książka"

05.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#konkurs   #książka   #laureat   #chodzież   

Uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży wzięli udział w konkursie „Moja pierwsza, autorska książka”. Autor książki miał za zadanie nie tylko napisać wymyśloną książkę, ale także wzbogacić ją rysunkami oraz zaprojektować okładkę.

 

Jury nie miało łatwego zadania i ostatecznie postanowiło przyznać trzy równoległe pierwsze miejsca. Konkurs podsumowano 22 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie jury w składzie – Pani Dorota Grewling, Pani Elżbieta Habet i Pani Małgorzata Jeśko-Doręgowska wręczyła dyplomy i ufundowane przez MBP nagrody książkowe. Otrzymały je: Laura Wieczorek kl. 2b, Małgorzata Dygułła z kl. 2e, Jagoda Szczygieł z kl. 2d. Warto dodać, że drugoklasiści cały rok szkolny 2016/2017 poznawali literaturę w ramach projektu „Odkrywamy, bo czytamy”.

 

To może Cię także zainteresować:
Dom przy ul. Ślusarskiej 1 ma nowy dach
"Magiczny kapelusz" w przedszkolu na Prusa
Młodzież czyta dzieciom w "Wesołym smyku"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze