Komenda Powiatowa Policji otrzymała narkotesty

05.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #starosta   #narkotesty   #chodzież   

W piątek, 1 grudnia, Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży odebrał z rąk Starosty Powiatu Chodzieskiego Pana Juliana Hermaszczuka narkotesty. Doposażenie Policji w tego typu urządzenia pozwoli na eliminowanie z dróg skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców.

 

Mimo wysiłków Policji w pracy nad polepszeniem stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nadal odnotowuje się zbyt wiele wypadków, szczególnie tych najtragiczniejszych w skutkach. Jednym z głównych problemów są nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego i osoby pod wpływem środków odurzających. Wychodząc naprzeciw tym zagrożeniom, ale także oczekiwaniom społecznym, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drogach powiatu chodzieskiego, Starostwo Powiatowe w Chodzieży zakupiło za kwotę 2 000 złotych narkotesty. Dla Ogniwa Ruchu Drogowego będzie to przydatne narzędzie w walce z kierowcami, którzy dopuszczają się wykroczeń i przestępstw na drodze.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci z Margonina odnaleźli i zwrócili wartościową zgubę
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze