II miejsce dla policjantów KPP w Chodzieży

12.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #policja   #piłka nożna   #chodzież   

W sobotę 8 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile odbył się IX Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Reprezentacja chodzieskich policjantów zajęła II miejsce, ustępując tylko Gospodarzom turnieju.

 

Punktualnie o 9.00 rano w hali widowiskowo sportowej przy ul. Żeromskiego w Pile rozbrzmiał pierwszy gwizdek, który oznaczał początek sportowej rywalizacji. W turnieju zorganizowanym przez naszych kolegów z Komendy Powiatowej w Pile udział wzięło 6 drużyn. Zacięta rywalizacja mnóstwo sportowych emocji i znakomita atmosfera, tak można podsumować rozgrywki. Chodziescy policjanci pomimo, że w bezpośrednim meczu z gospodarzami turnieju zremisowali 1:1 to w ostatecznym rozrachunku musieli uznać „wyższość” ich kolegów z Piły. Mimo tego uplasowali się na drugim stopniu podium. Kolejne miejsca zajęły drużyny Szkoły Policji w Pile, Państwowej Straży Pożarnej w Pile, zespołu „Przyjaciół” oraz Straży Ochrony Kolei w Pile.

Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały puchary wręczone przez Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Piotra Skrzypkowiaka oraz Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży insp. Przemysława Dorniaka.

Dodatkowo Starosta Powiatu Chodzieskiego pan Eligiusz Komarowski wręczył pamiątkowe statuetki dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Ten ostatni tytuł otrzymał zawodnik KPP w Chodzieży Kamil Kubacki.

 

To może Cię także zainteresować:
Strażacy podsumowali 2017 rok
Cudem wyszedł bez szwanku
Projekt "Bezpieczna Kobieta" zakończony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze