Halowe eliminacje strefowe w piłkę nożną

06.11.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #budzyń   

W dniu 26 października 2018 roku odbyły się „Eliminacje strefowe do Mistrzostw Wielkopolski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej”. Gospodarzem turnieju była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży. Turniej rozegrany został w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu. W turnieju wzięło udział sześć drużyn reprezentujących komendy miejskie i powiatowe PSP z wielkopolski, tj. KP PSP Szamotuły, KP PSP Gniezno, KP PSP Złotów, KP PSP Wągrowiec, KM PSP Leszno oraz gospodarz KP PSP Chodzież.

 

Po zaciętej rywalizacji w fazach grupowych do półfinału przeszły następujące drużyny: pierwszy półfinał pomiędzy KP PSP Chodzież, a KP PSP Złotów (wynik 7:1), drugi półfinał pomiędzy KP PSP Gniezno, a KP PSP Leszno (wynik 0:1). Ekscytujące półfinały wyłoniły finalistów, którymi zostały drużyny reprezentujące strażaków z Leszna oraz Chodzieży. Obydwie drużyny zapewniły sobie awans do Mistrzostw Wielkopolski więc finał był klasycznym koleżeńskim meczem, podczas którego nie doszło do żadnego faulu, a gospodarze okazali się gościnni i Leszno wygrało 2:0.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce – Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie,

II miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży,

III miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie,

V miejsce – Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży dziękuje Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu Panu Dariuszowi Dudziakowi za udostępnienie Sali sportowej oraz sędziom za profesjonalne przeprowadzenie turnieju.

 

To może Cię także zainteresować:
Z wizytą u pierwszej mieszkanki miasta Budzynia
XXI Sesja Rady Miejskiej w Budzyniu
Pożar domu jednorodzinnego w Sokołowie Budzyńskim

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl | Opracowanie: mł. bryg. Leszek Naranowicz. Zdjęcia: Żaneta Rybińska.

Komentarze