ENEA utworzy klasę u Hipolita

26.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #chodzież   

Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży podpisał umowę patronacką z Eneą S.A., Eneą Operator Sp. z o. o. Na jej mocy, w szkole zostanie utworzona klasa przygotowująca do pracy w branży.

 

Wybrane przez nas szkoły branżowe i techniczne to placówki z tradycjami, wyróżniające się wysokim poziomem nauczania, w których od lat kształceni są nasi potencjalni pracownicy – zapewniła Aneta Pelczarska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Enea S.A. – Wspólnie z kadrą pedagogiczną tworzymy nowe perspektywy zawodowe dla młodzieży. Cieszymy się, że do tego grona dołącza chodzieska szkoła. 

Obecny na spotkaniu starosta Mirosław Juraszek podziękował Piotrowi Przybyłowskiemu, który zainicjował całe przedsięwzięcie. 

Grupa Enea zdecydowała się na współpracę z chodzieskim „Hipolitem”, co świadczy o pełnym zaufaniu do prowadzonej przez powiat szkoły. Bardzo nas to cieszy – dodał starosta. 

Teraz wszystko zależy od samych uczniów, którym stworzono świetne warunki rozwoju. Patrząc przez pryzmat zakresu działalności całej Grupy Kapitałowej Enea, duże szanse mają nie tylko elektrycy, ale również spawacze, kierowcy, czy choćby mechanicy samochodowi.


To może Cię także zainteresować:
Warsztaty wielkanocne w Nietuszkowie
Inwestycje w komunikację
"Dwie z dróg" - wernisaż fotografii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze