Echa finału Zimowej Spartakiady LZS

10.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#spartakiada   #sport   #powiat chodzieski   

W dniu 5 marca 2017 roku reprezentacja powiatu chodzieskiego wzięła udział w finale XIX Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady LZS w Przygodzicach k. Ostrowa Wlkp.

 

Startowaliśmy w konkurencjach rekreacyjno-sportowych gdzie zajęliśmy X miejsce. Indywidualnie najlepiej wypadli: 4 miejsce w podnoszeniu ciężarka 17,5 kg i wadze zawodnika powyżej 85 kg – pan Paliszewski Daniel, 5 miejsce w rzucie lotką kobiet – pani Polcyn Natalia, 5 miejsce w rzutach karnych do bramki na punkty – pan Fryska Piotr, 6 miejsce w podnoszeniu ciężarka 17,5 kg i wadze zawodnika do 85 kg – pan Krawczyk Rafał. 6 miejsce w przeciąganiu liny zdobyła drużyna w składzie – Mazur Łukasz, Mikołajczak Sławomir, Monczyński Marcin, Furman Rafał , Kidoń Paweł. Pozostali zawodnicy uklasowali się w swych kategoriach do 10 miejsca.

Czujemy niedosyt ponieważ do VIII miejsca zabrakło nam w ogólnej klasyfikacji co najmniej 1,5 pkt. Zdobyliśmy 137,5 pkt i X miejsce, natomiast na VIII miejsce wystarczył mieć 138,5 pkt. Myślimy że w przyszłej Spartakiadzie wypadniemy lepiej.

 

Wypełnij ankietę. Podaj maila i zgarnij kubek!

 

To może Cię także zainteresować:
"Bezpieczne ferie" w szkołach
Zalania i podtopienia na terenie powiatu chodzieskiego
Co łączy polską piłkę nożną z ligą angielską?

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: budzyn.pl / Roman Schlabs | foto: budzyn.pl

Komentarze