Dwa udane turnieje siatkarek Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży

08.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #siatkówka   #chodzież   

W sobotę 25 lutego br. siatkarki z Miejskim Gimnazjum w Chodzieży zdobyły Mistrzostwo Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt, awansując do zawodów rejonowych.

 

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Kaja Żak, Magda Dzioba, Paulina Przywojska, Weronika Krupa, Nadia Lazarek, Joanna Kmiotek, Oliwia Dziuba, Maria Szuda, Magdalena Rudzińska, Klaudia Żak, Agata Przybylska, Weronika Niedopytała pokonała Zespół Szkół w Szamocinie, który zdobył drugie miejsce. Kolejne miejsca przypadły: Publicznemu Gimnazjum w Margoninie, Społecznemu Gimnazjum w Chodzieży oraz Gimnazjum w Budzyniu. Organizatorem turnieju była Anna Jęsiek, nauczyciel i trener, która podkreśla, że podziękowania należą się sędziom Weronice Jarembie oraz Sandrze Mostaler oraz uczennicom MG w Chodzieży: Sandrze Marcinkiewicz, Oliwii Słowińskiej, Oliwii Stencelewicz, Oli Kubiak, Nikoli Pytlak, Karolinie Żak oraz Wiktorii Strachel.

Drugi sukces dziewcząt to drugie miejsce w Zimowej Spartakiadzie LZS w Piłce Siatkowej Kobiet w etapie rejonowym, która odbyła się 26 lutego 2017 r. w ZSL-G w Ratajach.

- Dziewczęta w składzie dodatkowo z Oliwią Urbaniak reprezentowały tu powiat chodzieski. W turnieju pokonały powiat Wągrowiec oraz Piłę. Uległy tylko reprezentantkom z Szamotuł. Był to ich najlepszy turniejowy występ ze wszystkich, które dotychczas rozegrały. Podziękowania dla p. Oskara Nojszewskiego - drugiego opiekuna reprezentacji - dodaje Anna Jęsiek.

 

Wypełnij ankietę. Podaj maila i zgarnij kubek!

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze