Dwa samochody w rowie na DK11

24.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #budzyń   

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 11 w okolicach zjazdu do miejscowości Podstolice.

 

21 stycznia 2020 roku, tuż przed godziną 10:00 Stanowisko Kierowania KP PSP w Chodzieży otrzymało zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z uszkodzonych pojazdów oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobą poszkodowanym. Przybyłe na miejsce zdarzenia Zespoły Ratownictwa Medycznego zakwalifikowały wszystkie osoby poszkodowane do hospitalizacji.

Droga została całkowicie zamknięta na czas prowadzonych zdarzeń. 

W działaniach brało udział trzy zastępy z JRG Chodzież, OSP Budzyń oraz trzy patrole Policji.To może Cię także zainteresować:
Zderzenie trzech pojazdów osobowych
Policjanci z Chodzieży otrzymali nowy sprzęt
Budzyń miastem!

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Chodzieży / Opracowanie: mł. kpt. Artur Binkowski Zdjęcia: mł. ogn. Filip Pachowicz

Komentarze