Duże utrudnienia w ruchu w Chodzieży

23.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#utrudnienia   #remont   #przebudowa   #wiadukt   #chodzież   

Od 27 maja do 31 grudnia 2019 roku wiadukt kolejowy na ul. Kochanowskiego w Chodzieży będzie zamknięty z powodu przebudowy!

 

W czasie trwania prac remontowych obowiązywać będzie następujący objazd: 

Ze skrzyżowania ulic Ujskiej i Jagiełły (DK11) drogą krajową nr 11 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1484 P w Podaninie, a następnie drogą powiatową do Stróżewa i dalej w kierunku Ryczywołu. W przeciwnym kierunku ( do Chodzieży) ruch analogiczny. 

Piesi natomiast będą mogli przemieszczać się poprzez przejście przez tory oddalone od wiaduktu o około 150 metrów na wysokości ulicy Ogrodowej. 

Ponadto, zmieni się trasa linii autobusowej nr 4 chodzieskiego MZK. Autobusy zjeżdżające ul. Kochanowskiego skręcać będą w ul. Podgórną i dalej z powrotem do centrum miasta, omijając remontowany wiadukt.


Informacja

Mapa
To może Cię także zainteresować:
Majówka z rodziną w Stróżewicach
Majowe pokazy i edukacja
10 lat partnerstwa z Lippe

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze