Ciekawi goście u przedszkolaków

13.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przedszkole   #dzieci   #leśniczy   #las   #fotograf   #chodzież   

Dzieci z grupy „Żabki” i „Muszelki” z Miejskiego Przedszkola nr 5 „Pod żaglami piątki” odwiedził leśniczy.

 

Pan Ferdynand Radwański spotkał się z dziećmi, by opowiedzieć o lesie i jego mieszkańcach. Była to ciekawa lekcja przyrody dla maluchów, które dopiero poznają świat. Kadra przedszkolna dziękuje gościowi za wizytę i piękne leśne opowieści. Interesującego gościa miały również dzieci z grupy „Szuwarki”, które odwiedził zajmujący się fotografią tata Martynki, koleżanki z grupy.

- Pan Krzysztof zaprezentował profesjonalny sprzęt fotograficzny. Dzieci mogły również obejrzeć kolekcję starych aparatów fotograficznych, które nasz gość przyniósł na spotkanie. Bardzo miło spędziliśmy czas na rozmowie z gościem, przedszkolaki mogły również wcielić się w rolę fotografa. Na zakończenie spotkania starszacy wręczyły laurkę i podziękowały za interesujące spotkanie. W plenerze nad jeziorem dzieci wraz z Panem Krzysztofem miały jesienną sesję zdjęciową. Dzieci i panie serdecznie dziękują za interesujące spotkanie i przybliżenie dzieciom zawodu fotografa – relacjonuje wizytę wychowawczyni grupy.

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze