Chodziescy pływacy na zawodach w Warszawie

06.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #pływanie   #zawody   #chodzież   

W dniu 10 września br. w Warszawie zorganizowany został Maraton Pływania i Pływania w Płetwach o Błękitną Wstęgę Dzielnicy Mokotów im. Kazia Szlasy. Na wodach Jeziora Czerniakowskiego rozegrano konkurencje dla dzieci i dorosłych w pływaniu klasycznym i w pływaniu w płetwach.

 

Na dystansie 200 m stylem dowolnym wśród dziewczynek do 15 lat Maria Dreger zajęła I miejsce, a tuż za nią przypłynęła Anita Jankowska. Na dystansie 750 m w płetwach podwójnych Aleksander Sporysz uplasował się na I pozycji w kat. E, podobnie jak jego klubowy kolega w kategorii D (12-13 lat). Wśród dziewcząt na dystansie 3000 m wygrała nasza tegoroczna reprezentantka Igrzysk The World Games Julia Małachowska. Na dystansie 750 po powierzchni w płetwie mono w kat. E II miejsce zajęła Anita Jankowska, a w kat. D dziewcząt pierwsza przypłynęła Weronika Wolniewicz, druga natomiast była Maria Dreger. Wśród chłopców w kat. D pierwszy do mety dopłynął Kamil Pietras. Na głównym dystansie zawodów na 5000 m w kat. OPEN kobiet pierwsze miejsce zajęła Julia Nowak, która otrzymała także specjalna nagrodę za objawienie zawodów, która wyprzedziła także wszystkich mężczyzn w tym reprezentanta Polski z Warty Poznań, druga natomiast dopłynęła Kinga Małachowska. UKS Delfinek Chodzież uplasował się I miejscu w klasyfikacji klubów. Za pomoc w transporcie na zawody chciałbym podziękować Mariuszowi Jankowskiemu.

Trener UKS Delfinek SP1 Chodzież Bartosz Smaruj

 

To może Cię także zainteresować:
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy
12 tysięcy dla Amazonek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.pl | foto: chodziez.pl

Komentarze