Był poszukiwany i posiadał narkotyki

17.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #chodzież   

W czwartek 16 marca br chodziescy kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który miał odbyć karę więzienia za przestępstwa narkotykowe. Jak się okazało pomimo tego, że 33-latek miał na swoim koncie wyrok za posiadanie narkotyków nie zerwał z przestępczym procederem.

 

Kiedy chodziescy kryminalni otrzymali informację o mieszkańcu Chodzieży, który nie stawił się do więzienia w wyznaczonym terminie od razu rozpoczęli intensywne poszukiwania. Zajmując się tą sprawą dowiedzieli się także, że najprawdopodobniej ukrywający się mężczyzna nie zerwał z przestępczym procederem. Policjanci sprawdzali wszystkie posiadane informacje. Według jednej z nich, poszukiwany miał dzisiaj przebywać w rejonie centrum Chodzieży. Kiedy kryminalni pojechali we wskazane miejsce, zauważyli idącego chodnikiem 33-latka, a następnie go zatrzymali.

To jednak nie wszystko. Policjanci postanowili sprawdzić informacje dotyczące faktu, że zatrzymany mężczyzna nadal zajmuje się przestępczym procederem. W związku z tym pojechali do jego mieszkania, gdzie bardzo szybko odnaleźli substancje zabronione. Łącznie zabezpieczono ponad 100 gram narkotyków – amfetaminy.

Teraz sprawą zajmie się sąd.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci z Margonina odnaleźli i zwrócili wartościową zgubę
Trwa przebudowa sali gimnastycznej w SP nr 1
Modernizacja biblioteki w Szkole Podstawowej w Oleśnicy

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze