62-latek groził wysadzeniem butli z gazem

08.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #komornik   #mieszkanie   #gaz   #butla   #chodzież   

4 lipca br. policjanci przez kilka godzin próbowali przekonać desperata, by nie wysadził butli z gazem w mieszkaniu, do którego zapukał komornik w asyście Policji. Akcja była skomplikowana i niebezpieczna. Trwała kilka godzin. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Dyżurny chodzieskiej Policji przed godziną 12.00 został telefonicznie poinformowany o uniemożliwieniu przeprowadzenia egzekucji komorniczej w Chodzieży przy ul. Piekary. Jak się okazało mieszkający tam 62-latek nie wpuścił do mieszkania komornika oraz asystujących mu policjantów, a nadto groził wysadzeniem butli z gazem. 

Sytuacja była na tyle poważna, że na miejsce skierowano kilka patroli policyjnych, 4 zastępy straży pożarnej, pogotowie gazowe i energetyczne. Ściągnięto na miejsce 3 negocjatorów policyjnych. Z uwagi na zagrożenie, ewakuowano mieszkańców budynku wielorodzinnego, będącego w zabudowie zwartej oraz osoby zajmujące obiekty handlowe i gastronomiczne. Całą ulicę Piekary wyłączono z ruchu pieszego oraz kołowego i zorganizowano objazdy. 

Przed godziną 15.00, po długich rozmowach z negocjatorami, mężczyzna sam wyszedł z mieszkania. Został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.


To może Cię także zainteresować:
66-letnia mieszkanka Chodzieży odpowie za kradzież rozbójniczą
Wiadukt niebawem zostanie zamknięty
Groźny wypadek quadem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chodziez.policja.gov.pl | foto: chodziez.policja.gov.pl

Komentarze