Będzie współpraca z Rakowem Częstochowa

26.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #współpraca   #chodzież   

Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży razem z ChKS Polonia Chodzież dołączyli do klubów filialnych Akademii RKS Raków.

 

– Bardzo się cieszymy z podpisania umowy z Rakowem Częstochowa – powiedział dyrektor sportowy Polonii. – Raków ma szansę na stałe wpisać się w krajobraz polskiej piłki. Polonia Chodzież to niewielki klub z wielkimi tradycjami i mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości również dołożymy swoją cegiełkę do sukcesu Rakowa i zapiszemy się w jego historii. 

W spotkaniu, prócz przedstawicieli Rakowa i Polonii wziął też udział wicestarosta chodzieski Julian Hermaszczuk. 

Zależy nam na tym, by piłkarze Polonii Chodzież i uczniowie klas sportowych naszych szkół mieli szansę na rozwój swoich sportowych karier – skomentował. – Wiadomo, że w sporcie decyduje talent i ciężka praca, ale najważniejsze jest, by gdzieś na horyzoncie świtała szansa na prawdziwy sukces. Raków Częstochowa to klub, który puka do bram Ekstraklasy i dla każdego młodego zawodnika w naszym regionie możliwość takiej współpracy to wielka sprawa.



To może Cię także zainteresować:
Śmiertelny wypadek na DK-11 w Chodzieży
Pogadanka o cyberzagrożeniach
Szlak powstańczy w przygotowaniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-chodzieski.pl | foto: powiat-chodzieski.pl

Komentarze